1. W Uroczystość Wielkanocną Drogim Parafianom pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia, chronił nas przed epidemią i zarażeniem.

2. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt: Ks. Piotrowi i panu kościelnemu Franciszkowi oraz Tomaszowi i Krzysztofowi Szkopińskim, Marcie Lewandowskiej, Piotrowi i Michałowi Antkowicz, Zbigniewowi i Karolowi Smyczkom, Marianowi Łęgockiemu, Antoniemu Frączkowskiemu, Sylwii Grzegorczyk, Marioli Chądzyńskiej, Iwonie Dudce, Annie Janowskiej za przygotowanie dekoracji Grobu Pańskiego i Ciemnicy, Beacie Przybylskiej za ułożenie kwiatów, Patrykowi Gąsiorkowi za oświetlenie. Dziękujemy za wszystkie ofiary na kwiaty. Dziękujemy zespołowi śpiewaczemu za zastąpienie pana organisty w czasie jego choroby a także scholi. Za wszelką życzliwość: piekarni państwa Olszyńskich za pieczywo i ciasta świąteczne, za różne dary materialne od życzliwych osób, byśmy będąc sami na plebanii, mogli przeżyć te święta w sposób uroczysty. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.

3.  Dziś i jutro Msze wg porządku niedzielnego. Od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Codziennie włączajmy się    w nią w naszych domach o godz. 15.00  modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia.  W kościele w Wielkanoc i Poniedziałek po Mszy o 12.15, następne dni po Mszy o 17.30.                                                                                                                                                  

4. . W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia.

5.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury świątecznego numeru tygodnika „Niedziela”