1.  Zapowiedzi.

2.  W piątek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. Msze św. u nas o 17.00 i 17.30..

3.  Zgodnie z rozporządzeniem ks. arcybiskupa o wizycie duszpasterskiej w czasie epidemii, planujemy rozpocząć wizytę kolędową we wtorek 4 maja. Zdajemy sobie sprawę  z ogromnych pokładów lęku, który zniewala wielu naszych parafian, dlatego prosimy, aby wszyscy  w czasie naszej wizyty czuli się wolni. Jeżeli ktoś boi się nas tak bardzo, że nas nie przyjmie, nie będziemy się gniewać, jeżeli ktoś przyjmie nas na podwórku swego domu czy na podwórku starych kamienic na Brzezińskiej, 3 Maja i gdzie indziej, nie ma problemu. Jeżeli ktoś boi się nas mniej albo wcale i przyjmie nas na progu mieszkania lub zaprosi do środka, bardzo dziękujemy. Wszędzie wnosimy modlitwę za dom, mieszkanie i za rodzinę oraz doroczne błogosławieństwo. Czy w domu, czy na zewnątrz, prosimy o przygotowanie stolika z krzyżem i z wodą święconą. Ponieważ niewiele nas jest w kościele, prosimy o poinformowanie o planach kolędowych swoją rodzinę i sąsiadów. Jeżeliby sytuacja epidemiczna wbrew oczekiwaniom się pogłębiała, to początek wizyty odpowiednio  przesuniemy.

4. W środy po wieczornej Eucharystii o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.