1.  Zapowiedzi

2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy o godz. 17.30, a w niedziele po 17.00 .

3 . Przypominamy, że w wakacje, a więc już od przyszłej niedzieli, nie będzie Mszy o 12.15.  Wypominki południowe będą przed godz. 17.00.

4.  Od jutra kancelaria parafialna czynna będzie po Mszy wieczornej, i tak będzie do końca wakacji. Z sakramentu pokuty będzie można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

5. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W czwartek, 22 czerwca, tak uzgodniliśmy z panią dyrektor, podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię także rodziny dzieci i młodzieży, nauczycieli i wychowawców. Ponieważ od piątku ks. Piotr będzie przez jakiś czas przebywał w szpitalu, prosimy o modlitwę o łaskę zdrowia dla niego.

6.  W przyszłą niedzielę odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny oraz Festyn Rodzinny. Początek Mszą Św. w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, po czym przemarsz do naszego kościoła i tu Festyn Rodzinny. Program umieszczony jest na plakatach.

7.  Rodzice dzieci komunijnych z klas C i D ufundowali świece procesyjne, które używane będą w czasie uroczystych liturgii. Serdeczne Bóg zapłać.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”