1. Zapowiedzi.

2. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych z klas A i B za ufundowanie pojemnika na wodę święconą, z którego możemy już ją czerpać dla swych potrzeb duchowych.

3. We wtorek w 13 dniu miesiąca, wspólna modlitwa za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. Nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową po Mszy o godz. 17.30.

4. W środę pielgrzymka dzieci komunijnych. Zbiórka o 7.50 przed kościołem na ul. Słowackiego. Wyjazd o 8.00.

5. W czwartek, 15 czerwca obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz. 8.00; 9.30; po Eucharystii o godz. 11.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. O 17.00 Msza św. z nabożeństwem czerwcowym. Prosimy o udział w procesji asystę, ministrantów, kolejarzy, dziewczynki do sypania kwiatków i wszystkich wiernych. Prosimy o dekorację trasy procesji, która w tym roku kroczyć będzie ulicami: Słowackiego, Żeromskiego, Mickiewicza, Broniewskiego i Słowackiego. Ołtarze:

1 – róg Żeromskiego i Mickiewicza,

2 – Mickiewicza 16A,

3 – Broniewskiego ,

4 – Słowackiego przy lecznicy zwierząt,

Bardzo dziękujemy właścicielom posesji, przy których ołtarze będą po raz pierwszy, za chętną zgodę na ich ustawienie. Przypominamy, że jest to uroczystość, w którą katolicy są zobowiązani do uczestnictwa we Mszy Świętej.

6. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe złączone będzie z procesją eucharystyczną wokół kościoła.

7. W sobotę, ze względu na Mszę ślubną o 17.00, Msza wigilijna niedzieli z nabożeństwem czerwcowym będzie o godz. 18.00.

8. Przypominamy, że w wakacje od 25 czerwca w niedziele nie będzie Mszy o 12.15, a kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku o godz. 18.15.

9. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, „Niedziela”, „ Idziemy” oraz „ List do Pani”.