Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach zaprasza na pielgrzymkę:

 

 

WARSZAWA. W SERCU POLSKI

 

TERMIN: 22 – 23 czerwca 2019r.

Cena: 330 zł*.

 

1 dzień:(sobota) 22 czerwca 2019

 

KOLUSZKI – ŁÓDŹ – WARSZAWA

 

WARSZAWA

MUZEUM POWSTANIA WARSZAWKIEGO w godzinach 10.00 – 13.00. Wspólczesne Centrum Warszawy z okien autokaru. Ogród Saski – kiedyś pięknie otaczał letnią rezydencję królewską, był pierwszym ogrodem oddanym mieszkańcom miasta do wypoczynku. Grób Nieznanego Żołnierza. Spacer Krakowskim Przedmieściem. Pałac Prezydencki (z zewnątrz). Zamek KRÓLEWSKI – odbudowany ze zgliszczy stanowi pomnik historii i kultury narodowej.

STARE MIASTO – spacer najstarszymi uliczkami miasta. KATEDRA ŚW. JANA. Obiadokolacja. Msza św. O godz. 20.00 w Sankuarium Matki Bożej Łaskawej. Nowe Miasto i Multimedialny Pokaz Fontann.

Przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie, nocleg

 

 

2 dzień: (niedziela) 23 czerwca 2019

 

WARSZWAWA – KOLUSZKI – ŁÓDŹ

 

Śniadanie, przejazd na Żoliborz

Kościół św. Stanisława Kostki – na warszawskim Żoliborzu – miejsce Mszy za Ojczyznę odprawianych przez ks. Jerzego Popiełuszkę. Muzeum i Jego grób. Msza święta w Świątyni Opatrzności Bożej i zwiedzanie. OBIAD. WILANÓW – perełka polskiego baroku, letnia rezydencja Jana III Sobieskiego – jego z największych polskich władców – spacer po parku. POWĄZKI.

 

Cena obejmuje bilety do WSZYSTKICH wymienionych w programie miejsc !!!

Ci

* Cena obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie NW, 1 nocleg w hotelu HIT www.hithotel.pl, obiadokolację, śniadanie i obiad, rezerwację przewodników i wejść do wymienionych w programie miejsc.

opiekę duszpasterską.

koszt przy 50-u uczestnikach wyjazdu.

** Organizator zastrzega sobie niewielkie zmiany w programie ze względu na nieprzewidziane okoliczności.

** *** Informacje szczegółowe i zapisy: Ks. Piotr Ciącio: tel: +48 600 – 05 - 1976, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Strona internetowa parafii św. Katarzyny w Koluszkach – www.parafiakoluszki.pl