1. Od pustego grobu, Drogim Parafianom i Gościom, pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia i wszelkich potrzebnych darów.
  2. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt: Marcie Lewandowskiej, Marioli Chądzyńskiej, Tomaszowi Szkopińskiemu,  Marianowi Łęgockiemu, Piotrowi Antkowiczowi, Hubertowi Brewińskiemu, Adamowi Orzechowskiemu i Jakubowi Bali  za przygotowanie dekoracji Grobu Pańskiego i Ciemnicy, Beacie Przybylskiej za ułożenie kwiatów, jeszcze raz wszystkim za ofiary na kwiaty – zebrano ostatecznie 7182 zł. Ministrantom za przeprowadzenie liturgii Triduum Paschalnego, panu kościelnemu Franciszkowi, panu organiście Andrzejowi, scholi dziecięcej pod wodzą Liliany Szymańskiej, państwu, którzy zawsze to czynią, za posprzątanie świątyni; państwu Olszyńskim za ciasta ofiarowane do poświęcenia na stół wielkanocny; wszystkim czuwającym, za adorację przy Grobie Pańskim, wszystkim parafianom za czynny i żywy udział w liturgiach minionych dni. [ Za udział w procesji asyście parafialnej, chórowi, kołom różańcowym i służbie liturgicznej.]  Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.
  3. Dziś i jutro Msze wg porządku niedzielnego. Nowenna do Bożego Miłosierdzia o 16.30.                                                                                             
  4. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy, który w naszej Ojczyźnie przeżywamy jako dzień uroczysty. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszki na Katolicki Uniwersytet Lubelski i na Instytut Teologiczny w Łodzi.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Na Msze przynosimy skarbonki Jałmużny Wielkopostnej i składamy je na tacę.
  6. Zachęcamy do kupna i lektury świątecznego numeru tygodnika „Niedziela” oraz do obserwowania nas na Facebooku: https://www.facebook.com/parafiakoluszki