1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy ten czas, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.
  2. Dzisiaj zapraszamy wszystkich członków Kół Różańcowych jak zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca. O 16.30 nabożeństwo różańcowe, Msza i spotkanie opłatkowe w domu parafialnym.
  3. W środy po wieczornej Eucharystii zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy po Mszy o 17.30 do zakrystii. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.
  5. Program kolędowej wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący

Poniedziałek  08.01 Przanowice, Lisowice, Erazmów i Jeziorko.

Wtorek          09.01   Ul. Sienkiewicza, początek od ul. Polnej, i Staszica, początek od 3 Maja

Środa              10.01   Ul. Brzezińska, strona nieparzysta, z dwu stron do spotkania

Czwartek        11.01 Ul. Broniewskiego, Sportowa, Wileńska, Strzemińskiego i Wincentego Pola   / mieszkańców tych ulic bardzo przepraszam, że nie było kolędy w piątek, stało się tak z powodu mojej choroby\

Piątek              12.01 Ul.  Krańcowa, Wyspiańskiego Czarneckiego i Okrzei

Sobota             13.01 Ul. Radosna, Szmaragdowa, Baczyńskiego, Przejazd i Ogrodowa

Poniedziałek    15.01  Ul. 3 Maja, początek od Mickiewicza, oraz Asnyka, Prusa, Gałczyńskiego i Tuwima

Bardzo prosimy o otwieranie furtek, szczególnie tam, gdzie nie ma dzwonków przy furtce. Pojazdy prosimy na godzinę 9.00. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Zamieścimy go również na naszej parafialnej stronie internetowej.

1. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

• 13 I – św. Hilary bp z Galii z 4 wieku.