1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą. Składamy dziś do puszki ofiary przeznaczone na wsparcie kontemplacyjnych zakonów w naszej diecezji [klasztorów sióstr bernardynek w Brzezinach i sióstr karmelitanek w Łodzi].
  2. Dziś o 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 nabożeństwo różańcowe. Dziś przypada też wspomnienie św. Agaty, na Mszy o 17.00 poświęcenie chleba i soli, związane z kultem tej świętej dziewicy i męczennicy.
  3. W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Msza Św. za chorych i za członków Apostolstwa Chorych o 8.00 połączona będzie z modlitwą o uzdrowienie, którą chcemy przeżyć na sposób modlitwy różańcowej w Lourdes i zakończymy indywidualnym błogosławieństwem.
  4. W sprawach kancelaryjnych zapraszam po Mszy o 17.30 do zakrystii. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.
  5. W okresie zwykłym w środy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” .

W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 6 II – św. Paweł Mika i jego Towarzysze, pierwsi męczennicy Dalekiego Wschodu;
  • 8 II – św. Hieronim Emiliani i św. Józefina Bakhita;
  • 10 II – św. Scholastyka (†542), dziewica, siostra św. Benedykta,