1.  Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Ofiary składane na tacę we wtorek przeznaczamy jako wyraz naszej wdzięczności dla ks. Dariusza za przeprowadzone dla nas rekolekcje. Spowiadamy na wszystkich Mszach Świętych.
  2. W środę po mszy wieczornej zapraszamy chętnych do ubrania choinek i żłóbka.
  3. Roraty od środy do soboty o 6.45 W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy o 17.00. Staropolskim zwyczajem zachowajmy post. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura Pisma Świętego, łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd. Nie stawiajmy na wigilijnym stole alkoholu. O godz. 23.30 spotykamy się w świątyni na wspólnym kolędowaniu, które prowadzić będzie schola dziecięca. O godz. 24.00 Msza pasterska.
  4. W dzień Bożego Narodzenia Msze Święte według porządku niedzielnego. Podobnie w drugi dzień świąt, 26 grudnia. W święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika, po każdej Mszy św. poświęcenie owsa. W tym dniu podamy porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy.
  5. Panie z Parafialnego Koła Caritas rozprowadzają świece wigilijne, opłatki i siano na stół wigilijny.
  6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

• 21  XII – św. Piotr Kanizjusz, jezuita, który swym apostolstwem uchronił południowe Niemcy przed herezją protestantyzmu.
  • 24 XII -  św. Adam i św. Ewa, pierwsi rodzice.