1. W środę 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w  naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele o godz. 8.00 i o 17.00. Na początku każdej Mszy Świętej obrzęd błogosławieństwa świec. Przynieśmy zatem ze sobą gromnice. Niech staną się one znakiem obecności Chrystusa – światłości świata. W tym dniu obchodzimy też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Otaczajmy więc naszą modlitwą osoby zakonne. Składane w to święto do puszki ofiary są przeznaczone na wsparcie kontemplacyjnych zakonów w naszej diecezji [klasztory sióstr bernardynek w Brzezinach i sióstr karmelitanek w Łodzi]. Ponieważ jednak nie wszyscy będziemy mogli być w tym dniu na Mszy św., to zbiórkę ofiar na ten cel przeprowadzimy w przyszłą niedzielę.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o święte powołania zakonne i kapłańskie, po nabożeństwie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Godzina Święta do godz. 20.00. W piątek okazja do spowiedzi rano przed Mszą św. i od godz. 16.30. Rano w sobotę po Mszy Świętej godz. 8.00  nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  3. W czwartek we wspomnienie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła, na Mszy o 17.30 błogosławieństwo świec i wszystkich cierpiących na choroby związane z głosem i układem pokarmowym.
  4. W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy chętnych, do rozebrania żłóbka, choinek i posprzątaniu Kościoła.
  5. W sobotę przypada wspomnienie św. Agaty, na Mszy świętej o godz. 8.00 poświęcenie chleba i soli, związane z kultem tej świętej dziewicy
    i męczennicy, chroniące nasze domy przed pożarem i katastrofami.
  6. UWAGA! W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny starszych
    i chorych parafian z Komunią Świętą po Mszy Świętej o godz. 8.00.
  7. W przyszłą niedzielę 6 lutego 2022 o godz. 11.00 – poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do Pierwszej spowiedzi i Komunii świętej.
  8. W przyszłą niedzielę również spotkanie Kół Różańcowych o godz. 16.00. O 16.30 nabożeństwo różańcowe.
  9. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.