1.  Można jeszcze zamawiać wypominki za naszych zmarłych.

2. Jutro, 11 listopada, przypada rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, święto narodowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ojczyznę na Mszach o godz. 8.00 i 17.00.

3.  W sobotę 16.11 rozpoczynamy nowennę modlitewną przed uroczystością odpustową Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki naszej parafii. Zapraszamy codziennie na Mszę wieczorną. Nowennę kończyć będziemy codziennie adoracją Najświętszego Sakramentu do 19.00. Uroczystość Św. Katarzyny w poniedziałek 25 listopada. Suma odpustowa o godz. 18.00.

4. W sobotę 23 listopada z nowenną połączymy modlitwę wstawienniczą. Zapraszamy wszystkich, którzy przeżywają jakieś trudności duchowe i zawirowania życiowe i chcieliby przez tę modlitwę wyprosić uwolnienie od wszelkiego zła.

5.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

6.  W sobotę w naszym kościele odbędzie się doroczne skupienie Współpracowników Misyjnych z rejonu Koluszek, które dotychczas miało miejsce co roku w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP. Początek o godz. 9.00. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie.

7.  W przyszłą niedzielę, w Światowy Dzień Ubogich, panie z Parafialnego Koła Caritas, szukając środków na pomoc ubogim, zaczną rozprowadzać kalendarze na przyszły rok, oraz literaturę religijną.

·         11 XI – św. Marcin z Tours, początkowo żołnierz, a potem biskup – dobry pasterz dla swojego ludu, który śmierci się nie lękał i przed życiem się nie wzbraniał;

·         12 XI – św. Jozafat, biskup i męczennik, który przelał krew za jedność Kościoła; gorliwie pracował dla jedności, charakteryzując przy tym się wielką łagodnością, co dało mu przydomek „duszochwat”.

·         13 XI – św. Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn (†1003), eremici i misjonarze, działający w okolicach Międzyrzecza za Bolesława Chrobrego, pierwsi polscy męczennicy wyniesieni na ołtarze.

·         15  XI – św. Albert Wielki.

·         16 XI – św. Małgorzata Szkocka i św. Gertruda.

·         17 XI – św. Elżbieta Węgierska (1207-1231), zakonnica, a najpierw żona Ludwika IV, landgrafa Turyngii, która po jego śmierci poświęciła się wychowaniu dzieci, modlitwie, uczynkom pokutnym i miłosierdziu, potem przywdziała habit tercjarki św. Franciszka