1.  Zapowiedzi.

2. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych pobłogosławimy mechaniczne pojazdy i ich użytkowników z racji przypadającego we wtorek, 25 lipca wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowców.

3. W sobotę o godz. 6.00 wyjazd autokarowy z ks. Piotrem w Sudety, na Morawy i do Wiednia. Zbiórka o 5.45.

4.  W dniach od 27 sierpnia do 3 września wyjeżdżamy ze scholankami i ministrantami na rekolekcje kończące wakacje. W niedzielę 30 lipca po Mszy o 17.00 spotkanie przedwyjazdowe z rodzicami i dziećmi.

5. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego i radosnego czasu odpoczynku. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

6.  Przypominamy, że w wakacje nie ma Mszy południowej. Wypominki południowe są przed godz. 17.00.

7.  W wakacje kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

·         20 VII – bł. Czesław (ok. 1180 - ok. 1242), prezbiter, duchowy syn św. Dominika, od którego przyjął habit dominikański (wspomnienie obowiązkowe);

·         22 VII – św. Maria Magdalena, która swoje życie na zawsze związała z Chrystusem po tym, jak wyrzucił z niej siedem złych duchów i której zawdzięczamy odkrycie pustego grobu zmartwychwstałego Pana (wspomnienie obowiązkowe).