1.  Zapowiedzi.

2.  Serdecznie dziękujemy państwu Agnieszce i Sylwestrowi Krasińskim za ufundowanie dwóch klęczników dla dzieci komunijnych. W ciągu roku będą one wykorzystywane jako przenośne konfesjonały w czasie spowiedzi rekolekcyjnej. Bóg zapłać.

3.  W poniedziałek na Mszy o godz. 17.30 ks. arcybiskup Władysław Ziółek udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży. W związku z tym nabożeństwo majowe odprawimy o godz. 16.30

4. Wtorek, wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych to dzień powszechnej modlitwy za Kościół w Chinach. Ta intencja będzie nam towarzyszyć podczas nabożeństwa majowego. Zachęcamy też wszystkich parafian do indywidualnej modlitwy w tej intencji oraz w intencji naszych sióstr i braci chrześcijan cierpiących prześladowania.

5. W czwartek, 26 maja będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Uczestnicząc w tym dniu w procesji publicznie wyznajemy wiarę w ukrytego w Hostii Jezusa Chrystusa. Msze Święte o godz. 8.00; 9.30; po Eucharystii o godz. 11.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. O 17.00 Msza św. z nabożeństwem majowym. Prosimy o udział w procesji asystę, ministrantów, kolejarzy,
dziewczynki pierwszokomunijne i rocznicowe do sypania kwiatków i wszystkich wiernych. Prosimy o dekorację trasy procesji i ołtarzy według wcześniej podanego porządku. Przypominamy, że jest to uroczystość, w którą katolicy są zobowiązani do uczestnictwa we Mszy Świętej.

6. W tym roku uroczystość Bożego Ciała zbiega się ze świętem naszych mam. O naszych mamach w tym uroczystym dniu będziemy pamiętać w modlitwie.

7.  Oktawie Bożego Ciała nabożeństwo majowe złączone będzie z procesją eucharystyczną wokół  kościoła.

8.  We wtorek po nabożeństwie majowym próba dziewczynek sypiących kwiaty.

9. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. przy kapliczce w Erazmowie, a w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 przy kapliczce w Przanowicach.

10.  W sobotę o godz. 14.00 spotkanie scholi parafialnej.

11.  Organizatorzy koluszkowskiego Marszu dla Żucia i Rodziny informują, że od najbliższego poniedziałku wyznaczeni wolontariusze odwiedzać będą firmy prowadzące działalność gospodarczą z prośbą o wsparcie finansowe lub materialne, które będzie przeznaczone na organizację Marszu dla Życia i Rodziny oraz Festynu Rodzinnego, które odbędą się w niedzielę 19 czerwca, na nagrody w organizowanych konkursach. Prosimy o wsparcie tej imprezy dziękując z góry za życzliwość, wsparcie i pomoc.

12.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy” oraz papieskiego miesięcznika „Osservatore Romano”.