Na nabożeństwo majowe zapraszamy każdego majowego wieczoru po Mszy o godz. 17.30, łączymy je w tym tygodniu z  modlitwą o wylanie darów Ducha Pocieszyciela.

2. Z racji niedzieli i uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego na jutro została przeniesiona uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3.  We wtorek  po nab. Majowym próba młodzieży przed udzieleniem bierzmowania.

4.   W środę  o godz. 15.00 próba dzieci komunijnych z klasy 3A, a w piątek o godz. 15.00 próba dzieci komunijnych z klasy 3B.

5. W przyszłą niedzielę dzieci klasy 3A będą przeżywać uroczystość I Komunii Św. na Mszy o godz. 11.00. W związku z tym Msza południowa będzie o godz. 12.30. Spowiedź dzieci, rodziców, chrzestnych i pozostałej rodziny w sobotę o godz. 15.00.                                                                                                         6. W piątek przypada 99. rocznica pierwszego objawienia fatimskiego. To dzień wspomnienia NMP Fatimskiej. Nabożeństwo fatimskie z procesją po Mszy o godz. 17.30. Po nim spotkanie młodzieży KSM.

7. Już teraz informujemy, że w wakacje, podobnie jak w sąsiedniej parafii, nie będzie Mszy południowej, tak by żaden ksiądz nie musiał odprawiać pięciu Mszy świętych, co jest zabronione przez prawo kanoniczne. Osoby, które wcześniej zamówiły intencje mszalne o godz. 12.15, prosimy do zakrystii, by uzgodnić inną godzinę ich Mszy.

8.  Zapowiedzi przedślubne.

9.   Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie Kół  Różańcowych.

11. Fundacja Filome i Szlifiernia Diamentów zaprasza na warsztaty dla kobiet, które pragną odkryć w sobie siłę i piękno, które będą odbywać się w naszej parafii. Pierwsze spotkanie 20 maja od 18.00 do 21.00.
Temat: "Dwoje jednym - jak rozkochać w sobie męża"

Konieczne wcześniejsze zapisy. Niech rozbłysną Kobiece Diamenty!

Bliższe informacje: https://web.facebook.com/szlifierniadiamentow/