1. Jutro 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu modlimy się za tych, którzy przez pokutę w czyśćcu oczekują wiecznego zjednoczenia z Panem. W naszym kościele Msze Święte o 8.00 i 17.00 z wypominkami jednorazowymi.       

2.  Można ciągle zamawiać wypominki roczne za naszych zmarłych.

3.  W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania zakonne i kapłańskie, po nabożeństwie  adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Godzina Święta, do godz. 20.00. W piątek zaś modlimy się o  wynagrodzenie zniewag, jakie Serce Jezusowe doświadcza przez oziębłość ludzkich serc na Mszach o 8.00 i 17.00. W tym miesiącu odwiedziny chorych po porannej Mszy i nabożeństwie w sobotę. Na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy po Eucharystii o godz. 8.00.

4.  W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 modlitwa różańcowa.

5.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” i „Małego Gościa Niedzielnego”

6.  Ponieważ na rok 2021 pozostało już tylko kilka wolnych intencji mszalnych, które zapełnią się po najbliższych pogrzebach, w tym tygodniu w środę rozpoczynamy przyjmować intencje na rok 2022. Nie ma możliwości zamawiania intencji przed Mszą o 17.00, gdyż jest to czas na spowiedź świętą, intencji nie będzie też przyjmował pan kościelny.

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

·        3   XI – św. Marcin de Torres, peruwiański dominikanin, mistyk i opiekun chorych;

·        4 XI – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup, znakomity teolog i wielki reformator Kościoła.