Rozpoczynamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Jest to okazja do spotkania i bliższego poznania się. Razem z wami pragniemy się modlić i przynosić wam dar Bożego błogosławieństwa. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Zamieścimy go również na naszej parafialnej stronie internetowej. Wygląda on w tym tygodniu następująco:

Piątek         27.12    ul. Piotrkowska ks. Piotr nr 3, ks. proboszcz od nr38,                                           

Sobota          28.12     ul. Zagajnikowa i Staszica,

Poniedziałek 30.12     ul. Krańcowa, Wyspiańskiego, Asnyka, Prusa, Gałczyńskiego, Tuwima, Okrzei, Czarneckiego, Miodowa i Łąkowa z dwu stron do spotkania.

Informujemy, że wodę święconą można pobrać z naczynia umieszczonego przy żłóbku. Prosimy, aby wszyscy domownicy postarali się być podczas tego spotkania. Należy przygotować na stole: krzyż, świece, Pismo Św. i wodę święconą. Jest pięknym zwyczajem, że po księdza wychodzi gospodarz, tak, aby ksiądz nie musiał domyślać się, czy ktoś jest w domu i czeka na kolędę. Prosimy o przysyłanie pojazdów po kapłanów. Dziękujemy za składane ofiary – bardzo są nam potrzebne na opłacenie w lutym ostatnich faktur związanych z termomodernizacją budynku parafialnego [143 680 zł.].