1.  Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą codzienność.

2.  Podziękowania:   

Choinki ofiarowało Nadleśnictwo Brzeziny z siedzibą w Kaletniku, ich transport: Sławomir i Jan Chądzyńscy, Tomasz Szkopiński, Andrzej Kułak, Marian Łęgocki i Krystian Chądzyński, ci sami panowie umyli figurę pana Jezusa na krzyżu w prezbiterium. Pomagali nam w  wyborze choinek  nasi parafianie leśnicy, Jan Podedworny i  Paweł Musiał.

Ubieranie żłóbka i choinek: pracowali pod przewodnictwem ks. Piotra: Marta Lewandowska, Sylwia i Paulina Grzegorczyk, Katarzyna Banaszkiewicz,   Krystian Chądzyński, Piotr i Michał Antkowiczowie, Marian Łęgocki, Tomasz, i Krzysztof Szkopińscy, Andrzej Kułak, Antoni Frączkowski, Adrian Kurek, Klaudiusz Dudek, Hubert Brewiński i Jakub Malecha. Siano ofiarował Sławomir Filipiak. Wcześniej wieniec adwentowy ofiarowała pani Beata Przybylska.

Pomoc w przygotowaniu scholi parafialnej: Paulina Sasin, Magdalena Sobkiewicz, Suhail Sammoun, Simon Sammoun, Patryk Gąsiorek, Jacek Łaszczyk i Wawrzyniec Musiał. Sprzęt nagłaśniający i oświetlenie ustawiali Łukasz Winciorek, Marcin Latek i Damian Kruś.