1. Zapowiedzi.
  2. Dziś o 16.30 procesja eucharystyczna, gdyż przeżywamy oktawę Bożego Ciała, codziennie procesja ze śpiewem Litanii do Serca Jezusowego. Zakończenie oktawy w czwartek. Cały czerwiec oddajemy cześć Bożemu Sercu podczas nabożeństwa z litanią po Mszy o godz. 17.30, a w niedziele o 16.30
  3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z inicjatywy św. Jana Pawła II będziemy modlić się o uświęcenie kapłanów. Prośmy, aby serca kapłanów i każdego z nas Chrystus uczynił według Serca swego. Msze Święte o 8.00 i 17.00. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny, Msze o 8.00 i 17.00.
  5. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopisma „Niedziela”.
  6. Apostolstwo Chorych zaprasza na coroczną pielgrzymkę chorych na Jasną Górę 6 lipca. Wyjazd o 6.30. Szczegóły zapisów w gablocie.

• 13 VI – św. Antoni z Padwy (1195-1231), portugalski franciszkanin, wybitny kaznodzieja i misjonarz, ogłoszony Doktorem Kościoła.
  • 12 VI – św. męczenników II wojny światowej.