1.  Zapowiedzi.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  3. Dziś o 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 nabożeństwo czerwcowe. Cały czerwiec oddajemy cześć Bożemu Sercu podczas nabożeństwa z litanią po Mszy o godz. 17.30, w niedziele o 16.30.
  4. W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz. 8.00 i 9.30.  Po Eucharystii o godz. 9.30 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. O 16.30  nabożeństwo czerwcowe i o 17.00 Msza św. Prosimy o dekorację trasy procesji, która kroczyć będzie ulicami:  Słowackiego, Baczyńskiego, Armii Krajowej i Słowackiego. Ołtarze:

1 –Baczyńskiego18 u państwa Kazimierczaków -  Krąg Biblijny

2 –Baczyńskiego 9 u państwa Wróblów -   Odnowa w Duchu Świętym

3 –Słowackiego 63 u państwa Pruszyńskich - Duszpasterstwo kolejarzy  i Koła Różańcowe Modlitwy Rodziców za Dzieci.

4 – Słowackiego przy kościele  -  pozostałe Koła Różańcowe.

1. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe złączone będzie z procesją eucharystyczną wokół  kościoła.
  2. Apostolstwo Chorych zaprasza na coroczną pielgrzymkę chorych na Jasną Górę    lipca. Wyjazd o 6.30. Szczegóły zapisów w gablocie.
  3. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopisma „Niedziela” .

• 5 VI – św. Bonifacy (ok. 673-754), pierwszy biskup misyjny ludów germańskich, męczennik czczony jako patron Niemiec.
  • 6  VI – bł. Maria Karłowska [1865-1935], założycielka sióstr Pasterek.
  • 8  VI – św. Jadwiga Królowa [1374-1399].
  • 9  VI – św. Efrem [306-373], wielki poeta ormiański i doktor Kościoła.
  • 10 VI – bł. Bogumił, arcybiskup gnieźnieński, a potem pustelnik w okolicach Uniejowa.

·         11 VI – św. Barnaba (I w.), uczeń Pana Jezusa, towarzysz wypraw misyjnych św. Pawła, nazywany apostołem