1. Zapowiedzi.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą. Dziś także zbiórka do skarbonki na misyjne dzieło Kościoła.
  3. Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Po nich i Mszy wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas 8 i z ich rodzicami. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową po Mszach o godz. 16.30 i 17.30.
  4. Spotkanie Kół Różańcowych w tym miesiącu odbędzie się w ramach rekolekcji które rozpoczniemy 26 marca. Prowadziła je będzie pani Anna Krogulska, misjonarka świecka z Gdowa w diecezji krakowskiej.
  1. We wtorek o 17.30 Msza Św. za ks. Mariana Cymerysa w 3 rocznicę śmierci.
  2. Jak pamiętamy, przed epidemią wiele osób  zbierało ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego odwiedzając nas w naszych domach. Osoby, które uwolniły się już od lęków epidemicznych, proszę o  zebranie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego na swoich i sąsiednich ulicach. Prosimy o serdeczne przyjęcie ich w swoich rodzinach. Ponieważ na pewno ta zbiórka nie obejmie całej parafii, warto podtrzymać zbiórkę w niedziele przy wyjściu z kościoła. Ofiary przeznaczone są na urządzenie Grobu Pańskiego, a nadwyżka na prace przy odwodnieniu fundamentów kościoła.
  3. W sprawach kancelaryjnych zapraszam po Mszy o 17.30 do zakrystii. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.
  4. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

• 07 III – Św. Perpetua I Felicyta, Męczennice Z Roku 203;
  • 8 III – św. Jan Boży, zał. Zakonu Braci Bonifratrów;