1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę kościołów archidiecezji łódzkiej.
  2. Dziś rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość narodu polskiego.
  3. Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na pierwsze gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową. W tym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca o 16.30 droga krzyżowa dla dzieci, o 17.00 Msza Św., o 17.30  droga krzyżowa dla dorosłych.
  4. Przypominamy o przykazaniu kościelnym mówiącym o powinności skorzystania przynajmniej raz w roku z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii świętej w okresie wielkanocnym.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy wieczornej Godzina Święta do godz. 20.00. W piątek po Mszy porannej nabożeństwo do Najświętszego Serca Zbawiciela i odwiedziny chorych z Komunią Świętą. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  6. Przyszła niedziela, druga wielkopostna, to niedziela Ad gentes – dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach Świętych będziemy mogli materialnie wesprzeć dzieło misyjne Kościoła – zbiórka do skarbonki. Po Gorzkich Żalach i Mszy wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas 8 i z ich rodzicami.
  7. Jak w latach poprzednich zapraszamy dorosłych i młodzież do scholi na Triduum Paschalne. Spotkanie i początek prób w sobotę o godz. 17.00 w domu parafialnym.
  8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

• 04 III – św. Kazimierz z rodu Jagiellonów, patron Polski i Litwy;