1.  Ministranci będą dziś zbierać fundusze na leczenie swego kolegi. Prosimy o wsparcie jednego z naszych ministrantów, którego leczenie nie jest objęte finansowaniem NFZ. Leczenie i sprzęt kosztować będą 10 000 zł, na co jego rodziny nie stać.   Za wszystkie ofiary z góry serdecznie dziękujemy.

2.  Zbieramy dziś podpisy poparcia pod kolejną inicjatywą ustawodawczą całkowitej ochrony życia nienarodzonych. W imię przykazania miłości każdego bliźniego zachęcamy do złożenia swojego podpisu.

3.  Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca codziennie po Mszy o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30.

4. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.

5. Przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych, roczne i jednorazowe.

6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

7. W przyszłą niedzielę przechodzimy na czas zimowy, wszystkie Msze o godzinę później.

Po Mszy o 12.15 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas 3 gimnazjum.