1. Zapowiedzi.

2. Dziś w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach Msza św. o godz. 18.00 na zakończenie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę pod przewodnictwem JE ks. bpa Ireneusza Pękalskiego. Dziękujemy pątnikom fizycznym i duchowym (modlącym się w naszej świątyni) za modlitwę i poniesiony trud.

3. Dziś przy wyjściu z Kościoła będzie można wrzucić ofiarę do puszki przeznaczoną na gest wsparcia dla dotkniętych skutkami nawałnic.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek przed południem odwiedziny starszych i chorych parafian z Komunią Świętą. Spowiedź rano od 7.30 i popołudniu od godz. 16.30. Przypominamy, że msze św. w pierwszy piątek miesiąca odprawiane są o godzinie 8.00 i 17.00. W sobotę po godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

5. Kancelaria parafialna czynna będzie jeszcze o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

7. Ks. proboszcz przypomina o tacy gospodarczej w przyszłą niedzielę.

· 28 VIII – św. Augustyn, Doktor i Ojciec Kościoła, początkowo prowadził rozpustne życie, ale nawrócił się pod wpływem wytrwałej modlitwy swej matki, św. Moniki;

· 29 VIII – św. Jan Chrzciciel; ten, który wskazał Mesjasza, Baranka Bożego i który poprzedził Go również w męczeństwie;

· 1 IX – bł. Bronisława, gorliwa norbertanka spokrewniona ze św. Jackiem i bł. Czesławem.