1. Zapowiedzi.

2. Na Jasną Górę z naszej parafii wybrało się 67 osób. Dziękujemy jeszcze raz pątnikom fizycznym i duchowym (modlącym się w naszej świątyni) za modlitwę i poniesiony trud.

3. Ks. Proboszcz serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę gospodarczą.

4. To już ostatnia wakacyjna niedziela. W poniedziałek, dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Zatroszczmy się, by rozpoczęły go w imię Boże. Zapraszamy najmłodszych parafian, ich rodziców, nauczycieli i katechetów na Eucharystię o godz. 8.00, podczas której będziemy modlić się o światło i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym.

5. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy się modlić o święte powołania zakonne i kapłańskie, po nabożeństwie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Godzina Święta do godz. 20.00.

6. W piątek, 8 września przypada święto Narodzenia NMP, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 8.00, 17.00 dla dzieci, oraz o 18.00, na zakończenie których pobłogosławimy ziarno do jesiennych zasiewów.

7. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 10 września na mszy św. o godz. 11.00.

8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę w dniach 30 września – 1 października 2017. CZĘSTOCHOWA – WADOWICE – KALWARIA ZEBRZYDOWSKA. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła i na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy do 12 września.!!!!!!

9. Kancelaria parafialna w miesiącu wrześniu czynna będzie jeszcze po mszy wieczornej ok. godz. 18.15. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

10. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.