1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy ten czas, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.

2.  W środy po wieczornej Eucharystii zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3.  W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Porządek spotkań ekumenicznych w naszej archidiecezji wywieszony jest w gablocie.

4.  Abp Marek Jędraszewski zaprasza na widowisko ewangelizacyjne „Betlejem w Łodzi” w czwartek 12 stycznia o godz. 19.00 w łódzkiej Atlas Arenie. Rozprowadzamy bilety.

5.  Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian.

Poniedziałek   09.01 ul. Brzezińska strona parzysta od nr 2, drugi kapłan od nr 106 do spotkania.

Wtorek            10.01   1 kapł. ul. Sienkiewicza,  2 kapł. ul. Pomorska i Śląska [początek ok. 12.00]

Środa              11.01   ul. Armii Krajowej, Spacerowa i Buczka do spotkania,

Czwartek          12.01   1 kapł. ul. Łódzka,  2 kapł. ul. Hubala i Zubrzyckiego,

Piątek              13.01    1 kapł. ul. Powstańców Wielkopolskich, Plac Obrońców Warszawy, Aleja ZHP,   2 kapł. Broniewskiego i Hallera,

Sobota             14.01    1 kapł. Rolnicza i Wierzbowa w Żakowicach,  2 kapł. Ogrodowa i następnie Słowackiego do spotkania,

Poniedziałek      16.01 1 kapł. ul. Łąkowa, Miodowa, Czarneckiego, Okrzei,  2 kapł. Krańcowa, Wyspiańskiego, Asnyka, Prusa, Gałczyńskiego i Tuwima do spotkania.

Rozpoczęcie kolędy o godz. 9.00, pojazd prosimy na godz. 8.45.

Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami i na parafialnej stronie internetowej.

7. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna będzie o godz. 18.15.

8.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.