1. Dzisiaj po Mszy wieczornej o 18.00 koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszego gimnazjum. Serdecznie zapraszamy.

2. Porządek kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek 16.01 1 kapł. ul. Łąkowa, Miodowa, Czarneckiego, Okrzei, 2 kapł. Krańcowa, Wyspiańskiego, Asnyka, Prusa, Gałczyńskiego i Tuwima do spotkania.

Wtorek 17.01 1 kapł. ul. Jagiellońska, Chopina, 8 Marca, 2 kapł. Natolińska do spotkania.

Środa 18.01 ul. Piotrkowska z dwu stron do spotkania.

Czwartek 19.01 1 kapł. ul. Sportowa, Strzemińskiego, Wileńska, Wincentego Pola, 2 kapł. ul. Zagajnikowa.

Piątek 20.01 1 kapł. ul Krasickiego, 2 kapł. ul. Zwycięstwa,

Sobota 21.01 ul. Brzezińska strona parzysta od nr 108 i 188 do spotkania

Poniedziałek 23.01 ul. Brzezińska strona nieparzysta z dwu stron do spotkania

Rozpoczęcie kolędy o godz. 9.00, pojazd prosimy na godz. 8.45.

Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami i na parafialnej stronie internetowej.

3. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna będzie o godz. 18.15.

4. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

5. W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.