1. Zapowiedzi.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę kościołów archidiecezji łódzkiej.  Zgodnie z zapowiedzią dziś także zbiórka do skarbonki na misyjne dzieło Kościoła.
  3. Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową po Mszach o godz. 16.30 i 17.30.
  4. Od przyszłej niedzieli panie, które to zawsze czyniły, będą zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego przy wyjściu z kościoła. Z powodu epidemii nie będzie tradycyjnej zbiórki w domach.
  5. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.
  6. Informujemy, że rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiali od V niedzieli wielkopostnej 3 kwietnia do środy 6 kwietnia.

W tym tygodniu patronujĄ nam:

• 15 III – św. Klemens Maria Hofbauer, twórca polskiej prowincji redemptorystów [+1820];
  • 17 III – św. Patryk, misjonarz i patron Irlandii [+461];
  • 18 III – św. Cyryl Jerozolimski, biskup [+386];
  • 19 III – św. Józef, mąż Najśw. Maryi Panny, patron rodzin, także naszej archidiecezji;