1.   Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę gospodarczą.

2.    W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca.

3.   W pierwszy czwartek miesiąca przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czy Uroczystość Trzech KróliObrzęd błogosławienia kadzidła i kredy na każdej Mszy Świętej. Ministranci przygotowali kredę i kadzidło będą rozprowadzać przed każdą Mszą Świętą. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Taca na misje. Po Mszy Św. o godz. 17.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramenciemodlitwa o święte powołania zakonne i kapłańskieGodzina Święta do godz. 20.00.

4.    W piątek przed południem odwiedziny starszych i chorych parafian z Komunią Świętą, okazja do spowiedzi rano przed Mszą św. poranną i od godz. 16.30 (jestem sam).

5.    W przyszłą niedzielę 9 stycznia w Niedzielę Chrztu Pańskiego zbiórka do puszki na pogorzelców z Chrust.

6.    Niedziela Chrztu zamyka okres Bożego Narodzenia, rozpoczyna się
I Okres Zwykły - kolędy jednak będziemy śpiewać do 2 lutego do Święta Ofiarowania Pańskiego.

7.    Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku  po Mszy Świętej o godz. 17.30, w zakrystii.  Z sakramentu pokuty można skorzystać w tygodniu przed Mszą o godz. 17.00.

8.    Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

OdpowiedzPrzekaż dalej