1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. W poniedziałek od godz. 13.00 odwiedzać będziemy chorych. Bardzo prosimy o podanie adresów w zakrystii. Ofiary składane na tacę we wtorek przeznaczamy jako wyraz naszej wdzięczności dla Sióstr za przeprowadzone dla nas rekolekcje.
  2. W środę i czwartek ostatnie roraty o godz. 7.00.
  3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas pojednania i przebaczenia w naszych domach i rodzinach. Od gestu pojednania, wspólnej modlitwy i podzielenia się opłatkiem rozpocznijmy wigilijną wieczerzę. W tym dniu staropolskim zwyczajem zachowujemy post. O godz. 23.15 spotykamy się w świątyni na wspólnym kolędowaniu, które prowadzić będzie schola dziecięca. O godz. 24.00 Msza pasterska
  4. W piątek, 25 grudnia, w dzień Bożego Narodzenia, Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. Podobnie w drugi dzień świąt, w sobotę 26 grudnia, w święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika. Po każdej Mszy św. poświęcenie owsa. W tym dniu podamy porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy.

W uroczystość Narodzenia Pańskiego, która wypada w piątek, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

       5. W dniu dzisiejszym Mszą św. o godz. 9.00 rozpoczyna działalność przy naszej parafii Grupa AA „Jest sposób”. Informacje o grupie oraz czym się różni od Grupy „Iskierka” znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii. W dniu 2 stycznia Grupa „Jest sposób” organizuje warsztaty AA „Kim byliśmy? Co się z nami stało? Jacy jesteśmy obecnie?”. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

    6. Podwójny numer tygodników „Niedziela” i „Idziemy”. W obydwu kalendarz na przyszły rok. Ponadto w „Niedzieli” film o Św. Janie Pawle II, a w „Idziemy” świąteczne przepisy kulinarne. Koszt N-10 zł, I-5 zł.