1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy ten czas, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.

2.  W środy po wieczornej Eucharystii zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Dziś po Mszy wieczornej spotkanie opłatkowe Kół Różańcowych.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00 wystawione będą jasełka w wykonaniu dzieci z naszego przedszkola.

5.  Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian.

Poniedziałek 08.01 ul. Kasprowicza, Traugutta i Harcerska;

Wtorek  09.01   1 kapł. ul. Staszica od torów,  2 kapł. ul. Natolińska od ul. Polnej;

Środa 10.01 1 kapł. ul. Żwirki od ul. Polnej, 2 kapł. ul. Wigury i Mickiewicza;

Czwartek  11.01   1 kapł. ul. Kopernika od torów i Pomorska od Brzezińskiej, 2 kapł. ul. Ogrodowa i Słowackiego;

Piątek  12.01   ul. Brzezińska strona parzysta od nr 2, drugi kapłan od nr 106.

Sobota 13.01  Żakowice ul.  Rolnicza i Wierzbowa oraz Piotrkowska z dwu stron do spotkania.

Poniedziałek 15.01 ul. Brzezińska strona parzysta od nr 108 i 188 do spotkania;

Rozpoczęcie kolędy o godz. 9.00, pojazd prosimy na godz. 8.45. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Zamieścimy go również na naszej parafialnej stronie internetowej.

6.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.