1.Zapowiedzi.

2. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne, podczas którego wspólnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz ponowimy akt oddania świata Bożemu miłosierdziu. Wcześniej, o godz. 16.00 w kaplicy na plebanii rozpocznie się katecheza przedmałżeńska.

3.  Jutro, w poniedziałek, 24 kwietnia, zgodnie z zasadami kalendarza liturgicznego, obchodzimy – przeniesioną z dzisiejszego dnia – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. We wtorek, 25 kwietnia, obchodzimy święto św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień modlitw o urodzaje. Tydzień zakończymy świętem św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. Tego dnia przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego, upamiętniający rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau w 1945 roku.

4.  We wtorek po mszy św. próba kandydatów do bierzmowania z klas trzecich. Prosimy o przyniesienie z sobą indeksów.

5.  W sobotę o godz. 6.00 wyjazd parafialnej pielgrzymki autobusowej, Zbiórka pielgrzymów o godz. 5.50.

6.  20 maja odbędzie się Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym. Grupa Odnowy zapraszają na wspólny wyjazd. Zapisy i informacje – 509 373 686 –  Jadwiga Kabat.

7. Przyszła, kończąca kwiecień trzecia niedziela Wielkanocy  obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Zapraszamy na godz. 16.30 na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z rozważaniem Listu do Galatów, a w ciągu całego Tygodnia biblijnego do  lektury Pisma Świętego, a szczególnie tego właśnie listu św. Pawła.

8.  Dziś zbiórka  do puszki na potrzeby ofiar wojny w Syrii.

9.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, świątecznych numerów tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.