Zaproszenie

Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Grupa „Wieczernik” –parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Grupa „Betania” – parafia NPNMP w Koluszkach

Grupa „Zwiastowanie” – parafia NSJ w Kaletniku, wraz z duszpasterzami swoich grup

Zapraszają do ogólno diecezjalnego przeżywania Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym.

„Seminarium” to 10 tygodniowe rekolekcje, których celem jest ożywienie wiary w Boga żywego, doświadczanie Jego Miłości Miłosiernej. Szczególnie zapraszamy wszystkich w tym Roku Miłosierdzia do odnowienia swojego życia i zawierzenia Bożemu Miłosierdziu.

Seminarium polega na:

- codziennym rozważaniu przeczytanych treści Pisma Świętego i wskazanej książki oraz odnoszeniu ich do swojego życia

- cotygodniowych spotkaniach we wspólnocie (wspólna modlitwa, spotkanie w grupach)

- 2 sesje – Eucharystie z modlitwą o uzdrowienie i dary Ducha Świętego (w Łodzi)

W przeżywaniu seminarium prowadzi podręcznik „Życie w Duchu Świętym” pełniący rolę przewodnika. Na każdy dzień przeznaczona jest jedna książka. Książki można nabyć we wspólnocie.

Seminarium rozpocznie się Mszą Świętą z początkiem Wielkiego Postu w kościele p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach.

Zapisy na spotkania w czwartki, u kapłanów lub pod nr tel. 607-042-857. Zapraszamy, nie zwlekaj! Odwagi – skorzystaj z tego „Czasu łaski” póki jesteś w drodze.

Pozwólmy działać Duchowi Świętemu w sowim życiu, aby mógł wyprostować i nadać sens.

Patronat nad seminarium objął Ks. Proboszcz Grzegorz Świtalski