Drukuj

Szanowni Państwo,

W obliczu panującej pandemii koronawirusa i zagrożenia zdrowia i bezpieczeństwa obywateli, stworzyliśmy telemedyczną przychodnię, w której pro bono diagnozujemy pacjentów w kierunku zakażenia koronawirusem. Zależy nam na tym, żeby informacja o przychodni dotarła do jak największej liczby osób, którym zapewnimy badanie.

Przez ostatnie tygodnie intensywnie pracowaliśmy nawiązując współpracę z uznanymi ekspertami i brytyjską przychodnią Dimedic.eu, żeby już dzisiaj wszyscy, którzy tego potrzebują mogli zacząć korzystać z naszej przychodni, która znajduje się pod adresem https://koronawirus.dimedic.pl/

Usługi świadczone przez naszą przychodnię są całkowicie darmowe, a pacjentów diagnozują lekarze za pośrednictwem specjalnego kwestionariusza medycznego z pytaniami o stan zdrowia i niepokojące objawy. Na podstawie udzielonych przez pacjenta odpowiedzi lekarz wydaje zalecenia, a jeżeli badanie potwierdza konieczność hospitalizacji, chory otrzymuje szczegółową informację na temat dalszych kroków,które powinien podjąć. Jeśli stan jego zdrowia pozwala na leczenie w warunkach domowych, lekarz zaleci odpowiednie postępowanie zgodne z obowiązującymi wytycznymi, w razie konieczności wystawia e-receptę, e-zwolnienie lub e-skierowanie do specjalisty, a także na bieżąco monitoruje online stan zdrowia chorego.

Z wyrazami szacunku, Joanna Barczykowska-Tchorzewska

Prezes Zarządu Dimedic PolskaSp. z o.o.

Kategoria: Wydarzenia