15 kwietnia 2018 r. w progach naszej świątyni gościła młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w przy ul. Budowlanych w Koluszkach. Podczas mszy św. młodzi aktorzy przedstawili scenkę ewangelizacyjną w formie pantomimy pt.„Poczwarka”. Przedstawienie poruszało problemy osób słabych, niepełnosprawnych, ich samotność, odrzucenie w środowisku oraz dar zmartwychwstania, który przemienia ludzkie serca. Na koniec mszy ks.proboszcz G.Świtalski podziękował występującym za trud i zaangażowanie oraz poczęstował słodkościami.

Mamy nadzieję, że przekaz przedstawienia mówiący o wartości, bogactwie każdego człowieka pozostanie na długo w pamięci uczestników tego spotkania.

Dziękujemy wspaniałym młodym aktorom za odwagę i chęć zaprezentowania swoich talentów artystycznych w naszym kościele.