1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi, kształcącego kapłanów naszej diecezji.
  2. Do czwartku nowenna przed uroczystością odpustową Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki naszej parafii. Zapraszamy na Mszę o 17.30, a dziś o 17.00.  Nowennę kończyć będziemy adoracją Najświętszego Sakramentu.
  3. We wtorek wspomnienie Świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej, a więc i Pana Organisty, chóru parafialnego i scholi dziecięcej.
  4. Uroczystość Tytułu Naszej Świątyni  -  Św. Katarzyny Aleksandryjskiej obchodzimy      w piątek 25 listopada. Msze odpustowe o godz.  8.00, o 16.30 Msza z udzieleniem sakramentu bierzmowania i o 18.00 suma odpustowa, którą będzie sprawował bp Marek Marczak. Zapraszam na nią całą asystę parafialną, szafarzy i ministrantów.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 12.15 poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy spotkanie z rodzicami.
  6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

• 22 XI – św. Cecylia, dziewica i męczennica, patronka muzyki kościelnej;
  • 23 XI – św. Klemens, papież i męczennik i św. Kolumban, apostoł zachodniej Europy;
  • 24 XI – święci męczennicy wietnamscy: Andrzej Dung-Lac z towarzyszami, którzy za wiarę ponieśli śmierć w XVIII w. i XIX w.
  • 25 XI – św. Katarzyna Aleksandryjska;