1. Dziś o 16.00 spotkanie Kół Różańcowych i modlitwa dziękczynna przed Najświętszym  Sakramentem za tegoroczną beatyfikację Pauliny Jaricot, założycielki wspólnoty modlitewnej Żywego Różańca.
  2. Można jeszcze zamawiać wypominki za naszych zmarłych.
  3. We wtorek, drugi w miesiącu, po Mszy wieczornej półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu animowana przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  4. W piątek, 11 listopada, przypada rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, święto narodowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ojczyznę na Mszach o godz. 8.00 i 17.00. Ze względu na święto narodowe ks. arcybiskup udzielił dyspensy od postu piątkowego.
  5.  Dziś przed kościołem zbiórka na Patryka Tomę, chłopca z porażeniem mózgowym, którego rehabilitację już kilka razy wspieraliśmy naszymi ofiarami. Natomiast za tydzień  obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich. Łódzka Caritas przekazała do wszystkich parafii w Archidiecezji Łódzkiej „Tytkę charytatywną”, zapraszając do włączenia się w ogólnopolską akcję wsparcia najuboższych. Tytka to papierowa torba, która dostępna jest przy wyjściu z kościoła. Wypełnijmy ją żywnością lub artykułami chemicznymi i przynieśmy za tydzień z powrotem. Zebrane w ten sposób dary zostaną przekazane przez panie  z Parafialnego Koła Caritas ubogim w parafii. Taca na ubogich do dyspozycji ks. arcybiskupa, zbiórka ofiar do skarbonki z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  6. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na tacę gospodarczą.
  7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

• 10 XI – św. Leon Wielki, papież i Doktor Kościoła,
  • 11 XI – św. Marcin z Tours, początkowo żołnierz, a potem biskup i misjonarz,
  • 12 XI – św. Jozafat, biskup i męczennik,
  • 13 XI – św. Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn (†1003), eremici i misjonarze, pierwsi polscy męczennicy wyniesieni na ołtarze.