1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą.
  2. Zapowiedzi.
  3. Dziś o 16.00 spotkanie kół różańcowych i o 16.30 nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec po Mszy o 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Szczególną intencją wspólnej modlitwy różańcowej będzie prośba o nowe i święte powołania zakonne i kapłańskie, po niej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Godzina Święta, do godz. 20.00.  W  piątek przed południem odwiedziny starszych i chorych parafian z Komunią Świętą,  spowiadać będę od 7.30 i od 16.30.
  5. W sobotę pielgrzymka kół Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej Łaskiej. Zbiórka chętnych na parkingu przy kościele na ul. Słowackiego o godz. 8.00, powrót przewidywany około godz. 17.00
  6. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych.
  7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

• 4 X – św. Franciszek z Asyżu (1182-1226), włoski rycerz, który po nawróceniu wybrał życie ubogich i przyczynił się do odnowy Kościoła.
  • 5 X – św. Faustyna Kowalska (1905-1938), polska zakonnica, mistyczka, apostołka miłosierdzia Bożego.
  • 6 X – św. Brunon, założyciel pustelniczego zakonu kartuzów;
  • 9  X – bł. Wincenty Kadłubek, biskup krakowski, a potem cysters w Jędrzejowie, kronikarz Polski;