1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy ten czas, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.

2.  W środy po wieczornej Eucharystii zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3.  W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Porządek spotkań ekumenicznych w naszej archidiecezji wywieszony jest w gablocie.

4.  Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian. Z powodu choroby księdza proboszcza ulega zmianie porządek kolędy:

We wtorek 12.01 ksiądz Marek dokończy odwiedziny na ul. Brzezińskiej, strona nieparzysta/Pojazd prosimy na godz. 8.45,

Środa   13.01 ksiądz Marek od godz. 14.00 ul. Teatralna i Hallera

Czwartek  14.01 ksiądz Marek od godz. 9.00 ul. Mickiewicza,

Piątek   15.01 od 9.00 ks. proboszcz ul. Wigury i Broniewskiego,

od 14.00 ks. Marek ul. Sportowa, Wileńska, Strzemińskiego i Wincentego  Pola

Sobota  16.01 ul. Brzezińska strona parzysta od nr 2, drugi kapłan od końca,   pojazd prosimy na godz. 8.45

Poniedziałek  18.01  ul. Kochanowskiego, Próchnika, Wieniawskiego, Zielona, Nasienna i Brzechwy

5.  W przyszłą niedzielę spotkanie opłatkowe grup parafialnych o godz. 18.00 u pani Piotrowskiej.

6.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.