1. W tym tygodniu pożegnamy 2015 rok i powitamy rok 2016. Niech będzie to okazja nie tylko do zabawy, ale i do przyjścia na modlitwę do naszej parafialnej świątyni. W ostatni dzień roku, w czwartek, 31 grudnia, podziękujemy dobremu Bogu za wszelkie łaski i dary podczas  Mszy Świętej i nabożeństwa dziękczynno-przebłagalnego o godz. 17.30. Odśpiewamy uroczyste Te Deum (za którego odmówienie w ostatnim dniu roku można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami).

2. Postarajmy się nowy rok rozpocząć w imię Boże. W tym dniu przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, która jest tzw. świętem nakazanym, czyli obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Świętej. Tego dnia Msze Święte w naszej parafii według porządku niedzielnego.

3. Pierwszy dzień nowego roku to także pierwszy piątek miesiąca. Nie będzie jednak comiesięcznych odwiedzin naszych starszych i chorych parafian z Komunią Świętą. Uczynimy  to w następny piątek, 8 stycznia.

4. W pierwszą sobotę miesiąca, 2 stycznia zapraszamy na Mszę Świętą o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00.

5. Rozpoczynamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Jest to okazja do spotkania i bliższego poznania się. Razem z wami pragniemy się modlić i przynosić wam dar Bożego błogosławieństwa. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Wygląda on w tym tygodniu następująco:

Poniedziałek 28.12    Przanowice i Lisowice oraz ul. Natolińska

Wtorek          29.12    Erazmów i Jeziorko oraz ul. 3 Maja

Środa            30.12     ul. Krańcowa i przyległe oraz ul. Kopernika

Czwartek      31.12    ul. Zagajnikowa oraz ul. Traugutta

Sobota           02.01    ul. Dąbrowskiego, Polna, Lotnicza, Łąkowa i Miodowa

Poniedziałek  04.01    ul. Sienkiewicza oraz ul. Gwardii Ludowej

Rozpoczęcie kolędy o godz. 9.00, pojazd prosimy na godz. 8.45.