1. Zapowiedzi.

2. Dziękujemy młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom za dar ołtarza dla parafii: zakupiono „puszkę do rozdzielania Komunii Świętej pod dwoma postaciami”. Bóg zapłać!

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlitwa o świętość i nowe powołania kapłańskie, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek przed południem odwiedziny starszych i chorych parafian z Komunią Świętą. Spowiedź rano od 7.30 i popołudniu od godz. 16.30. Przypominamy, że Msze Św. w pierwszy piątek miesiąca odprawiane są o godzinie 8.00 i 17.00. W sobotę po godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

4. Przypominamy, że sakramentu pokuty w czasie wakacji możemy skorzystać w dni powszednie przed Mszą Świętą o godz. 17.00.

5. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 17.30. Zapraszamy do zakrystii.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie Kół Różańcowych – konferencja i wymiana tajemnic. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” .