1.  Zapowiedzi.

2. Pragniemy zachęcić do wspólnej modlitwy do Jezusowego Serca. Cały czerwiec oddajemy cześć Bożemu Sercu podczas nabożeństwa z litanią po Mszy o godz. 17.30, w niedziele o 16.30.

3.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę kościołów w naszej archidiecezji.

4.  Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na leczenie Patryka Tomy, chłopca po dziecięcym porażeniu mózgowym z licznymi powikłaniami: wodogłowie, epilepsja i inne. Jego leczenie wspieraliśmy już kilkakrotnie. Także dzisiaj za wszystkie ofiary, które zbiera rodzina Patryka, serdeczne Bóg zapłać.

5. Od przyszłej niedzieli nie ma Mszy południowej o 12.15. Wypominki południowe będą przed godz. 17.00.

6.  Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza 1500zł, za które kupiliśmy reflektory nowej generacji do oświetlenia monstrancji z Najświętszym Sakramentem w czasie nabożeństw i adoracji.

7.  W środę o 18.30 pierwsza próba przed bierzmowaniem, które młodzież przyjmie 24 czerwca o 19.00 z rąk bpa Ireneusza Pękalskiego. Natomiast w niedzielę po Mszy o 11.00 spotkanie organizacyjne kandydatów do bierzmowania z obecnej klasy siódmej.

6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopisma „Niedziela”.

·         14 VI – bł. Michał Kozal (1893-1943), biskup pomocniczy gnieźnieński, męczennik z Dachau.

·         15 VI – bł. Jolanta [+1298], księżna kaliska i zakonnica.

·         17 VI – św. Brat Albert Chmielowski [1845-1916], patron dzieł miłosierdzia w Polsce.

·         19 VI – św. Romuald, pustelnik [+1027].

·         20 VI – bł. Władysław Bukowiński