1.  Zapowiedzi.

2.  Program kolędowej wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:

Poniedziałek     17.05  Ul. Zielona, Brzechwy, Dąbrowskiego, Wieniawskiego, Próchnika i Kochanowskiego. Początek o 9.00.

Wtorek                18.05  Ul. Sienkiewicza i Natolińska.

Środa                   19.05  Ul. Chopina, Jagiellońska i 8 Marca.

Czwartek             20.05  Ul. Zagajnikowa i Harcerska.

Piątek                   21.05 Ul. Towarowa i Mickiewicza.

Sobota              22.05 Ul. Baczyńskiego, Akacjowa, Wspólna, Cicha, Wiśniowa, Kasztanowa, Jaśminowa, Koluszkowska, Liliowa i Wierzbowa.

Poniedziałek        24.05  Ul. Polna, 3 Maja i Kasprowicza.

Ze względu na stan epidemii i towarzyszące mu różne lęki można nas przyjąć  w swym mieszkaniu, na jego progu lub też na podwórku. Czy w domu, czy na zewnątrz, prosimy o przygotowanie stolika z krzyżem i z wodą święconą. Bardzo prosimy o otwieranie furtek, szczególnie tam, gdzie nie ma dzwonków przy furtce.

3. Na nabożeństwo majowe zapraszamy każdego majowego wieczoru po Mszy o godz. 17.30,

a w niedziele o 16.30. Trwa nowenna modlitewna do Ducha Świętego. Zakończymy ją w sobotę czuwaniem modlitewnym od Mszy Wigilijnej Zesłania Ducha Świętego do godz. 21.00.

4.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopisma „Niedziela” .

·         18 V – bł. Stanisław Papczyński [1631–1701], założyciel zgromadzenia księży Marianów i Jan I, papież i męczennik z roku 526.

·         20 V – św. Bernardyn ze Sieny [1380-1444] z zakonu franciszkańskiego.

·         21  V – św. Jan Nepomucen, patron spowiedników, męczennik z roku 1393; św. Krzysztof Magallanes i towarzysze, męczennicy z Meksyku.

·         22  V – św. Rita z Cascia, patronka w trudnych sprawach życia.