1. W piątą niedzielę Wielkiego Postu zmienia się charakter tego okresu na bardziej pasyjny, koncentrujemy się na przeżywaniu tajemnic krzyża. Zachowujemy w naszej Ojczyźnie zwyczaj zasłaniania krzyży.

2. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 8.00 i 17.00.  Uroczystość tę obchodzimy w Kościele jako Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przyrzeczenia adopcyjne, oraz błogosławieństwo małych dzieci i mam w stanie błogosławionym na obydwu Mszach.

3.  W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Obrony Życia.

4. Do świąt wielkanocnych pozostały już tylko dwa tygodnie – dobrze i owocnie wykorzystajmy te dni. Przede wszystkim przez udział w kolejnych dniach rekolekcji, a w Wielkim Tygodniu  przez udział w nabożeństwach męki i Zmartwychwstania Pana. 

5. Przypominamy, że spotkania rekolekcyjne od poniedziałku według nast. porządku

  9*00  Msza z nauką ogólną

16*00  Msza z nauką ogólną i dla dzieci

18*00  Msza z nauką ogólną i dla młodzieży

Spowiadać będziemy w czasie wszystkich mszy i nauk rekolekcyjnych.

Prosimy, aby rodzice, którzy nie boją się przychodzić na Mszę z dziećmi, zechcieli uczestniczyć w Mszach dla nich przeznaczonych.

Ofiary składane na tacę w środę, przeznaczamy dla ks. rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za głoszone nauki.

6. Dziś o godz. 16.15 nauka rekolekcyjna dla Kół Różańcowych, a o 17.00 nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym i Msza Św.

7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień Męki Pana.  Błogosławieństwo palm na początku każdej Mszy Świętej.

8.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” .