1.  Zgodnie z zapowiedzią dziś zbiórka na misyjne dzieło Kościoła.

2.  Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową na godz. 16.30 i na 17.30.

3. Od przyszłej niedzieli panie, które to zawsze czyniły, będą zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego przy wyjściu z kościoła. Z powodu epidemii nie będzie tradycyjnej zbiórki w domach.

4,  We wtorek o 18.15 przymiarka strojów komunijnych dla chłopców.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego, od godz. 18.00 do 20.00. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek rano przed Mszą i o 16.30. Od rana odwiedziny chorych. Po Mszy o 8.00 jako wynagrodzenie za grzechy całego świata odmówimy litanię ku czci Bożego Serca i odprawimy Drogę Krzyżową.   W sobotę zapraszamy natomiast po Eucharystii o godz. 8.00 na Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

6. W przyszłą niedzielę, pierwszą w miesiącu, taca gospodarcza. Za wszystkie ofiary z góry dziękujemy.

7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

8.  Informujemy, że rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiali od V niedzieli wielkopostnej 21 marca do środy 24 marca.

·         04 III – św. Kazimierz z rodu Jagiellonów, patron Polski i Litwy;

·         07 III – św. Perpetua i Felicyta, męczennice z roku 203;