1.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje święte.

2.  Według obecnych ograniczeń stanu epidemii w naszym kościele może jednorazowo modlić się 120 osób. Nic to nie zmienia, gdyż w ostatnich tygodniach na żadnej Mszy  tyle osób nie było. Po raz drugi zostaje odwołane udzielenie sakramentu bierzmowania. Kiedy rozwój epidemii zostanie zahamowany, o kolejnej dacie będziemy informować w ogłoszeniach parafialnych.

3.  Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca codziennie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 16.30.

4. Przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych, roczne i jednorazowe.

5. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

6. W przyszłą niedzielę przechodzimy na czas zimowy, cofamy zegarki o godzinę.

7. W środę po różańcu zapraszam Koło Biblijne na spotkanie synodalne oraz na wybór członka koła do Rady Parafialnej.

·        19 X – bł. Jerzy Popiełuszko, kapłan i męczennik; św. Jan de Brebeuf i Izaak Jouges, męczennicy z Kanady; św. Paweł od Krzyża, pasjonista;

·        20 X – św. Jan Kanty, najpierw student, a następnie profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, kapłan odznaczający się wielkim miłosierdziem dla ubogich,

·        21 X – bł. Jakub Strzemię, arcybiskup halicko-lwowski

·        22 X – św. Jan Paweł II, papież, którego pontyfikat jest dobrze nam znany i naznaczony duchowością całkowitego powierzenia się Maryi.

·        23 X – św. Józef Bilczewski i św. Jan Kapistran;

·        24 X -  św. Antoni Claret i bł. Jan Wojciech Balicki;