1.  Zapowiedzi.

2.  W poniedziałek po nabożeństwie czerwcowym próba dzieci sypiących kwiaty na procesji.

3.  We wtorek o 17.30 Msza dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich ks. Piotra. Kto ma ochotę wyrazić wdzięczność za posługę ks. Piotra w naszej parafii – serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz. 8.00 i 9.30.  Po Eucharystii o godz. 9.30 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. O 16.30  nabożeństwo czerwcowe i o 17.00 Msza św. W procesji może wziąć udział dowolna ilość osób w maseczkach, zachowując dwumetrowe odstępy.  Prosimy o dekorację trasy procesji, która kroczyć będzie ulicami: Słowackiego, Żeromskiego, Mickiewicza, Broniewskiego i Słowackiego. Ołtarze:

1 – przy domu parafialnym -  Krąg Biblijny

2 – Mickiewicza  -   Odnowa w Duchu Świętym

3 – Broniewskiego - Duszpasterstwo kolejarzy , Papieska Służba Porządkowa i Margaretki.

4 – Słowackiego przy kościele  -  Koła Różańcowe.

5. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe złączone będzie z procesją eucharystyczną wokół  kościoła.

6.  W sobotę 13 czerwca po Mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie, po nim adoracja eucharystyczna Święta Eucharystii do godz. 20.00. Nie będzie adoracji całodobowej – nikt nie zapisał się na żadną z godzin.

7 . Od niedzieli 20 czerwca nie będzie Mszy o 12.15.  Wypominki południowe będą przed godz. 17.00.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

·         8  VI – św. Jadwiga Królowa [1374-1399].

·         9  VI – św. Efrem [306-373], wielki poeta ormiański i doktor Kościoła.

·         10 VI – bł. Bogumił, arcybiskup gnieźnieński, a potem pustelnik w okolicach Uniejowa.

·         11 VI – św. Barnaba (I w.), uczeń Pana Jezusa, towarzysz wypraw misyjnych św. Pawła, nazywany apostołem.

·         12  VI  – 108 męczenników II wojny światowej

·         13 VI – św. Antoni z Padwy (1195-1231), portugalski franciszkanin, wybitny kaznodzieja i misjonarz, ogłoszony Doktorem Kościoła.

·         14 VI – bł. Michał Kozal (1893-1943), biskup pomocniczy gnieźnieński, męczennik z Dachau.