1. W Uroczystość Wielkanocną Drogim Parafianom pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia, chronił nas przed epidemią i zarażeniem.

2. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt: Ks. Piotrowi i panu kościelnemu Franciszkowi oraz Tomaszowi Szkopińskiemu, Marcie Lewandowskiej, Piotrowi Antkowiczowi i Piotrowi Drabikowi za przygotowanie dekoracji Grobu Pańskiego i Ciemnicy, Beacie Przybylskiej za ułożenie kwiatów. Dziękujemy za ofiary na kwiaty, te zebrane przed stanem epidemii, składane w kościele i indywidualnie. Dziękujemy za wszelką życzliwość w tych dniach odosobnienia i za wszystkie dary materialne, byśmy będąc sami na plebanii, mogli przeżyć te święta w sposób uroczysty. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.

3.  Dziś i jutro Msze wg porządku niedzielnego. Od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Codziennie włączajmy się    w nią w naszych domach o godz. 15.00  modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia.

4. . W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia.

5.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury świątecznego numeru tygodnika „Niedziela”