1. Od poniedziałku do środy spowiadać będziemy chętnych w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 15.00 – 17.00.

2. Święte Triduum Paschalne rozpocznie się w Wielki Czwartek wieczorem o godz. 18.00 Mszą Świętą Wieczerzy Pańskiej. W Wielki Piątek Kościół nie sprawuje Mszy Świętej, lecz liturgię Męki Pańskiej. W naszej parafii liturgię rozpoczniemy o godz. 18.00.                         3.  Przypominamy też, że w Wielki Piątek wierni między 18 a 60 rokiem życia, są zobowiązani do zachowania postu ścisłego, czyli do spożycia jednego posiłku do syta oraz dwóch skromnych posiłków w ciągu dnia. Osoby starsze i nieco młodsze niech pamiętają tego dnia o nie jedzeniu pokarmów mięsnych. Powstrzymanie się od spożywania potraw mięsnych Kościół zaleca przedłużyć też na Wielką Sobotę.

4. W Wielki Piątek adorujemy Pana Jezusa w ciemnicy, a w Wielką Sobotę w grobie Pańskim w godzinach 9.00 – 12.00, oraz 14.00 – 18.00. Będzie możliwość spowiedzi.

5. W sobotni wieczór rozpoczynamy wigilię Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 21.00 i zakończymy biciem dzwonów.

6. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msza Rezurekcyjna bez procesji o godz. 8.00. Pozostałe Msze Święte według porządku niedzielnego. Podobnie w Poniedziałek Wielk.

7.  Przypominamy, że w kościele w czasie spowiedzi, adoracji i wszystkich liturgii może jednorazowo przebywać tylko 5 osób.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” .

9. Zbliża się finał Jałmużny wielkopostnej Caritas 2020. Caritas
Archidiecezji Łódzkiej zachęca wiernych, którzy wzięli udział w
jałmużnie do wpłat swoich skarbonek na rachunek bankowy własnych
parafii.