• 2.jpg
  • zimaa.JPG
  • SAM_4444.jpg
  • SAM_4388.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i o świętość kapłanów. po Mszy o 17.30 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Godzina Święta do godz. 20.00. W piątek okazja do spowiedzi na Mszach o 8.00 i 17.00. Przed południem odwiedziny starszych i chorych parafian z Komunią Świętą. W pierwszą sobotę miesiąca, rano po godz. 8.00  nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  2. Podczas paschalnej oktawy będziemy przeżywać nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego po Mszy o godz. 17.30 , zakończenie nowenny w sobotę po Mszy o godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Na Msze przynosimy skarbonki Jałmużny Wielkopostnej i składamy je na tacę. O 16.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego, za odmówienie której możemy tego dnia zyskać łaskę odpustu zupełnego. Taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.
  4. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury świątecznego numeru tygodnika „Niedziela”