31 marca 2017 o godz. 21:00 w naszym kościele Mszą Św. rozpocznie się koluszkowsko-brzezińska Ekstremalna Droga Krzyżowa. Po Eucharystii uczestnicy wyruszą indywidulnie lub maksymalnie 10-osobowych grupach do Brzezin na 42 km trasę serca i ognia prowadzącą m.in. przez Sercówkę w Wierzchach, Jeżów i Ognisko Miłości w Rogowie.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to piesza, nocna wędrówka w ciszy i samotności a w dodatku drogą liczącą ponad 40km w różnych terenach zainicjowana przez ks. Jacka WIOSNĘ Stryczka pomysłodawcę Szlachetnej Paczki. W ubiegłym roku ponad 26 tys. ludzi wyruszyło w nocy na szlak EDK, aby przejść od życia przez śmierć do zmartwychwstania - szukając Boga w milczeniu, w trudzie i własnej słabości.

Wszystkie szczegóły o EDK oraz co wziąć na szlak można uzyskać na stronie internetowej www.edk.org.pl.

Zapisy na koluszkowsko-brzezińską Ekstremalną Drogę Krzyżową prowadzone poprzez wskazaną wyżej stronę internetową lub pod adresem: http://www.edk.org.pl/trasa-edk/koluszki-brzeziny-547.html